Fractie Leefbaar Tynaarlo

2018-2022

Casper Kloos

Bij hem kunt u terecht voor: Algemene zaken, Media, financiën, economie, senioren en sociale zaken.

Dingspil 2
Vries

Tel: 0592-542631

Email: casperkloos@outlook.com

Jurryt Vellinga

Zet zich in voor onderwijs, duurzaamheid en milieu en vertegenwoordigt de jongere generatie.

Sperwerstraat 5
9481 EE Vries

Tel: 06-53568674

Email: info@jurrytvellinga.nl

Ad Wouterson

Zet zich in voor sport, verkeerszaken en veiligheid

De Wedberg 10
9482 RT Tynaarlo

telefoon: 0592268774

E-mail: a.wouterson@hccnet.nl

John Franke

Zet zich in voor bodembeweging, sport, recreatie/toerisme en ruimtelijke ordening.

Telefoonstraat 44
9471 EN Zuidlaren

telefoon: 06 54900821

E-mail: info@johnfranke.nl

Roelof Rutgers

Bij hem kunt u terecht voor Sport, accommodaties en dorps aangelegenheden.

Veltenburgerdijk 8
9481 AH Vries

Tel: 0610621334 of 0592-543052

E-mail: R.Rutgers@home.nl

Geja van Zuiden

Zet zich in voor ouderen welzijn, dieren en dorps aangelegenheden

Akkerweg 3 9483
TK Zeegse

telefoon: 0614772157

E-mail: gejarvz@live.nl

Derktje ter Steenge-Mensies

Ik hou mij voornamelijk bezig met sociale zekerheid, jeugdzaken en het VN Panel Tynaarlo.

Holtkampen 22
9481JV Vries

Tel: 06-54927293.
Email: derktjetersteege@hetnet.nl

Harm Posthumus

Houdt zich bezig met cultuur, muziek, jeugd, sport en welzijn.

Volmachten 4
9481 HN Vries

Tel: 0592-542511

E-mail: harryloco@tele2.nl

Arjan Niewold

Bij hem kunt u terecht voor het woonschepenbeleid, kleine dorpen en natuur.

de Groeve 6
9473 TK De Groeve

Tel:  0648871386

E-mail: Arjan.niewold@hetnet.nl

Henk Frieman

Zet zich in voor: welzijn, senioren, leefbaarheid en veiligheid.

De Wedberg 8
9482 RT Tynaarlo

Tel: 0592-541583

Email: henk.frieman@planet.nl

Rene Kraaijenbrink

wethouder

Zet zich in voor alle ruimtelijke ordening zaken, mijnbouwschade en recreatie

Dorpsstraat 19
9474 PA Zuidlaarderveen

telefoon: 0598 491401

E-mail: rene.kraayenbrink@gmail.com

Miranda Vogelenzang

Zet zich in voor onderwijs, seniorenbeleid en veiligheid

Boermarke 28
9481 HA Vries

E-mail: miranda-v@home.nl

Geert Davids

Zet zich in voor dorpsaangelegenheden, welzijn en landschap

Hoofdweg 9
9483 PA Zeegse

telefoon: 0592421375

E-mail: Geertharte.davids@gmail.com